Hiszpania, Barcelona

FacebookTwitterLinkedInEvernoteEmailWhatsApp

Barcelona to drugie co do wielkości miasto w Hiszpanii. Światowe centrum turystyczne, gospodarcze i kulturalno-sportowe. Miejsce urodzenia Antonio Gaudíego – twórcy wyjątkowych projektów architektonicznych: Sagrada Família, Park oraz Pałac Güell czy Casa Pedrera.

Plaza Real

Szkoła International House w Barcelonie znajduje się w ścisłym centrum miasta – mniej niż pięć minut od Plaza Catalunya, głównego placu w mieście. Do dyspozycji studentów pozostaje 40 klimatyzowanych sal, biblioteka z czytelnią, dostęp do internetu oraz typowo hiszpański bar na tarasie.

Szkoła prowadzi również kursy dla nauczycieli hiszpańskiego i angielskiego, a także zajęcia z innych języków obcych dla mieszkańców Barcelony. Dzięki temu język można ćwiczyć nawet w przerwach i po zajęciach.

Tutaj możesz przeczytać więcej o szkole.

Szkoła otwarta przez cały rok.

Zakwaterowanie u rodziny goszczącej, w apartamencie lub w rezydencji szkolnej.

Pobyt obejmuje: kurs języka hiszpańskiego według rezerwacji, zakwaterowanie według rezerwacji, test kwalifikujący do odpowiedniej grupy zaawansowania, grupy do 10 uczniów, certyfikat, pełna obsługa przed wyjazdem (zakup biletów lotniczych, załatwienie wszelkich formalności, kontakt ze szkołą), zajęcia dodatkowe, materiały do nauki

Ceny i terminy w roku 2015/16: wyślij nam zapytanie o ofertę >>>

___________________________

Zdjęcie pochodzi ze strony Wikimedia Commons. Autorem jest Josep Renalias.

Galeria zdjęć

  • Casa Pedrera
  • IH Barcelona Szkoła
  • IH Barcelona Taras
  • La Sagrada Familia