Malta, St. Julian’s

FacebookTwitterLinkedInEvernoteEmailWhatsApp
Zachód słońca na Malcie

Malta to idealne miejsce do nauki angielskiego: łagodny klimat, słońce przez cały rok, krystalicznie czyste morze, imponujące zabytki, wspaniałe życie kulturalno-rozrywkowe… A to wszystko na tak niewielkiej wyspie, która jest jedynym krajem śródziemnomorskim, gdzie językiem urzędowym jest angielski!
St. Julian’s leży w zatoce na północ od stolicy Malty, Valletty. Ta niewielka miejscowość jest najpopularniejszym miejscem wypoczynku wśród turystów i wśród Maltańczyków: przyciąga zarówno swym urokiem rybackiej osady, jak i bogatą ofertą rozrywkową (najlepsze hotele, tętniące życiem kluby, stylowe restauracje). Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Opis szkoły

English Training Institute (ETI), znajdująca się w sercu St. Julian’s, to szkoła dla osób, które posługują się językiem angielskim w szeroko pojętym środowisku biznesowym. To wyjątkowy ośrodek szkoleniowy, oferujący kursy wyłącznie języka biznesowego i specjalistycznego o najwyższym standardzie.
Szkolenia prowadzą trenerzy – czynni pracownicy różnorodnych sektorów, a zarazem profesjonalni lektorzy o wysokich kwalifikacjach. Wszystkie sale lekcyjne są wyposażone w nowoczesny sprzęt audio-wizualny, w tym tablice interaktywne. Filozofia szkoły stawia słuchacza w centrum zainteresowania; programy kursów nie są oparte o podręcznik, lecz projektowane indywidualnie dla każdego klienta.
Po zakończeniu szkolenia słuchacz otrzymuje certyfikat oraz szczegółowy raport postępów wraz z zaleceniami co do kontynuacji nauki, a także 3-miesięczny kurs e-learningowy, który pozwoli na dalsze rozwijanie umiejętności komunikcyjnych.
Na terenie szkoły znajduje się kafeteria Speakeasy, serwująca śniadania (dla mieszkańców rezydencji ETI), obiady, kolacje oraz przekąski i napoje.

Co wyróżnia szkołę?

 • jedyna szkoła na Malcie, specjalizująca się w szkoleniach Business English i programach „total immersion”
 • szkolenia „szyte na miarę”
 • trenerzy – przedstawiciele środowisk biznesowych, a zarazem profesjonalni lektorzy języka angielskiego jako obcego
 • minimalny wiek słuchaczy to 24 lata
 • wymagana co najmniej podstawowa znajomość angielskiego
 • nauka zorientowana na cel
 • zajęcia w mini-grupach i/lub indywidualne
 • gwarancja jakości: akredytacja Quality English, szkoła członkowska IALC

Rodzaje kursów

Rodzaj kursu Poziomy Rozpoczęcie kursu Opis
Biznesowy – Business Communication minimum B1 (z wyjątkiem lekcji indywidualnych) w każdy poniedziałek, przez cały rok Jeżeli chcesz posługiwać się angielskim w pracy pewnie i skutecznie – to kurs dla Ciebie. Daje on możliwość rozwinięcia ogólnej znajomości języka oraz umiejętności komunikacyjnych. Program jest oparty o sytuacje typowe dla szeroko pojętego środowiska pracy: prezentacje, spotkania i konferencje, negocjacje, telefonowanie i pisanie maili, itp. Na zajęciach wykorzystywane są materiały autentyczne.
Biznesowy – Fluent English minimum B1 (z wyjątkiem lekcji indywidualnych) w każdy poniedziałek, przez cały rok Kurs jest przeznaczony dla osób, którym zależy przede wszystkim na osiągnięciu płynności w posługiwaniu się językiem angielskim. Tematyka zajęć jest dostosowana do zainteresowań słuchaczy. Pomoce szkoleniowe to przede wszystkim multimedia oraz autentyczne materiały dobrane tak, by zachęcać słuchaczy do dyskusji.
Specjalistyczny – English for Specific Pursposes (ESP) minimum B1 (z wyjątkiem lekcji indywidualnych) w każdy poniedziałek, przez cały rok Specjalistyczne szkolenia językowe (ESP) mogą odbywać się zarówno w grupach otwartych w określonym czasie (skontaktuj się z nami w celu ustalenia daty) lub w grupach zamkniętych w dowolnym momencie w ciągu roku. Możesz także połączyć naukę ESP na lekcjach indywidualnych z zajęciami grupowymi (Business Communication lub Fluent English). Tematyka obejmuje m.in.: Legal English, Financial English, Energy English, Human Resources English, English for Aviation.

Powyższe kursy mogą odbywać się w mini-grupach, w trybie indywidualnym lub w trybie łączonym (mini-grupa + lekcje indywidualne).

Forma zajęć Ilość osób Opis
Mini-grupa od 2 do 6 osób Zajęcia odbywają się w grupach, liczących od 2 do 6 osób. Jest to doskonały sposób na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych w międzynarodowym środowisku. Kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek, przez cały rok.
Szkolenie indywidualne (Individual Training) Słuchacz + Trener Szkolenie indywidualne jest idealne dla osób, które chcą rozwinąć umiejętności językowe w jak najkrótszym czasie. Taki trening językowy jest całkowicie dostosowany do Twoich potrzeb. Szkolenie indywidualne może odbywać się w dowolnym momencie w ciągu roku, w takim wymiarze godzin, jaki będzie Ci odpowiadał. Polecamy ten rodzaj kursu osobom
początkującym.
Kurs łączony (Combination Training) od 2 do 6 osób + lekcje indywidualne (Słuchacz + Trener) Combination Training to szkolenie, dzięki któremu połączysz lekcje indywidualne z ćwiczeniem umiejętności komunikacyjnych w małych grupach. W pierwszym dniu ustalisz indywidualny program zajęć, a przez cały czas trwania kursu Twój trener indywidualny będzie współpracował z trenerem grupy, co ułatwi osiągnięcie wytyczonych celów szkoleniowych.

Rodzaje zakwaterowania

 • Rodzina
 • Akademik
 • Hotel
Rodzaj zakwaterowania Opis
Rodzina goszcząca Szkoła oferuje 2 rodzaje tego typu zakwaterowania: Standardowe i tzw. „Executive”, czyli o podwyższonym standardzie, gdzie Słuchacz ma dostęp do prywatnej łazienki. Wszystkie rodziny mieszkają w odległości 5-10 minut spacerem od szkoły.
Rezydencja Nowoczesne, klimatyzowane pokoje gościnne, mieszczące się w budynku szkoły: z własną łazienką, dwoma łóżkami, biurkiem, telewizorem i Wi-Fi. Śniadanie można zjeść w kafeterii na miejscu. Recepcja czynna jest 24 godziny/7 dni w tygodniu.
Hotele do ***** Zakwaterowanie w hotelach wszystkich kategorii, dostępnych w St. Julian’s (do 5-gwiazdkowych), odległych o kilka minut spacerem od szkoły. Polecamy nowoczesny, wygodny The George Urban Boutique Hotel, znajdujący się naprzeciwko szkoły.

Wycena pobytu – skontaktuj się z nami>>>

Mapa i galeria zdjęć

 • ETI
 • ETI
 • ETI
 • ETI
 • ETI
 • ETI