Malta, Valletta

FacebookTwitterLinkedInEvernoteEmailWhatsApp
Valletta

Malta to idealne miejsce do nauki angielskiego: łagodny klimat, słońce przez cały rok, krystalicznie czyste morze, imponujące zabytki, wspaniałe życie kulturalno-rozrywkowe… A to wszystko na tak niewielkiej wyspie, która jest jedynym krajem śródziemnomorskim, gdzie językiem urzędowym jest angielski!
Valletta to serce Malty: stolica administracyjna i kulturalna, wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO; idealny punkt rozpoczęcia zwiedzania całej wyspy. Jest jak muzeum pod gołym niebem: perła architektury barokowej, otoczona imponującymi fortyfikacjami, z zapierającym dech w piersiach widokiem na Grand Harbour. Przy głównych ulicach Valletty znajdują się monumentalne pałace i kamienice oraz sklepy renomowanych firm; za to w bocznych, stromych uliczkach kryją się przytulne kawiarenki i sklepiki pełne osobliwości.

Opis szkoły

Easy School of Languages została założona w 2003 roku. Znajduje się w Valletcie, tuż obok Hastings Garden i głównej ulicy handlowej, kilka minut spacerem od największego na wyspie terminala autobusowego. Kurs angielskiego w stolicy Malty to nie tylko nauka języka, lecz także prawdziwe zanurzenie w kulturze maltańskiej: w zasięgu ręki znajdziesz wspaniałe zabytki, muzea, teatry, kina…
Szkoła oferuje wiele rodzajów kursów – od języka ogólnego po egzaminacyjne i biznesowe, a także szkolenia dla nauczycieli. Stosuje komunikatywną metodę nauczania, która pozwala na ćwiczenie sprawności językowych w sytuacjach, jakie napotkasz w życiu codziennym. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach (do 8 osób).
W cenie kursu: pakiet powitalny i karta studenta (uprawniająca do zniżek), materiały dydaktyczne, dostęp do Internetu, impreza powitalna, darmowe lekcje wymowy, certyfikat i raport postępów.

Co wyróżnia szkołę?

 • indywidualne podejście do słuchacza
 • innowacyjne metody nauczania
 • wysoko wykwalifikowani, doświadczeni lektorzy
 • szeroki wybór kursów oraz rodzajów zakwaterowania
 • gwarancja jakości: szkoła jest członkiem organizacji FELTOM oraz laureatem prestizowej nagrody Komisji Europejskiej, European Language Label
 • wyjątkowa lokalizacja!

Rodzaje kursów

Rodzaj kursu Ilość lekcji w tygodniu Wielkość grupy Poziomy Rozpoczęcie kursu Opis
Standardowy (General English) 20 (po 45′) do 8 osób A1 – C1 Każdy poniedziałek, przez cały rok Jest to najpopularniejszy rodzaj kursu. Wybierz ten kurs, jeśli chcesz poprawić umiejętność posługiwania się językiem angielskim w sytuacjach życia codziennego. Na zajęciach rozwijane są wszystkie sprawności językowe: mówienie i słuchanie, czytanie i pisanie, słownictwo i gramatyka.
Intensywny (English Plus) 30 (po 45′) do 8 osób A2 – C1 Każdy poniedziałek, przez cały rok Jest to poszerzenie kursu standardowego (General English) o dodatkowych 10 lekcji w tygodniu, na których ćwiczysz przede wszystkim mówienie. Dlatego jeśli szukasz intensywnego kursu, na którym największy nacisk kładzie się na konwersacje – to najlepsza opcja dla Ciebie.
Łączony 20 lekcji grupowych + 5/10 indywidualnych (po 45′) grupy do 8 osób + lekcje indywidualne (One-to-One) zajęcia grupowe: A1 – C1, lekcje indywidualne: A1-C2 Każdy poniedziałek, przez cały rok Połączenie kursu grupowego standardowego (General English) z lekcjami indywidualnymi, dopasowanymi do Twoich potrzeb.
Lekcje indywidualne 10/15/20/30 lekcji indywidualnych (po 45′) Student + Lektor A1 – C2 Każdy poniedziałek, przez cały rok Jest to najbardziej elastyczna forma nauki, idealna dla osób, które potrzebują kursu dostosowanego do ich indywidualnych potrzeb.
Egzaminacyjny: przygotowanie do FCE i CAE 30 (po 45′) do 8 osób B1 – C1 10 lub 12 tygodni przed datą egzaminu (aktualne terminy – skontaktuj się z nami>>>) Program kursu jest oparty o podręcznik, zaprojektowany w taki sposób, by przygotować studentów do zdania wszystkich części egzaminu: mówienia, rozumienia ze słuchu, rozumienia tekstu pisanego, pisania oraz znajomości gramatyki i słownictwa.
Egzaminacyjny: przygotowanie do IELTS 20 (po 45′) do 8 osób A2 – C1 Skontaktuj się z nami>>> Kurs dla osób, które chcą studiować lub pracować w kraju anglojęzycznym. Na zajęciach rozwijane są wszystkie cztery sprawności językowe, z których składa się egzamin IELTS (słuchanie, czytanie, pisanie i mówienie). Na zajęciach ćwiczone są także techniki egzaminacyjne, charakterystyczne dla IELTS.
Biznesowy 20 lekcji General English + 10 lekcji Business English (po 45′) do 8 osób B1 – C1 Każdy poniedziałek, przez cały rok Wybierz ten kurs, jeśli chcesz poprawić ogólną znajomość angielskiego i jednocześnie rozwinąć umiejętności posługiwania się językiem biznesowym. Możesz wybrać te sprawności, które najbardziej Cię interesują: English for Presentations / Negotiations / Meetings / Socializing; Writing Reports; Telephoning, etc.

Rodzaje zakwaterowania

 • Rodzina
 • Apartament
 • Studio
 • Hotel
Rodzaj zakwaterowania Ilość osób w pokoju Własna łazienka Odległość od szkoły
Rodzina goszcząca 1 lub 2 kilka minut spacerem lub autobusem
Mieszkanie dzielone 1 lub 2 kilka minut autobusem (wszystkie mieszkania znajdują się w Sliemie)
Mieszkanie samodzielne (studio) 1 lub 2 tak 10 minut spacerem
Hotele od * do ***** w zależności od potrzeb w zależności od potrzeb w zależności od potrzeb

Wyślij nam zapytanie

Mapa i galeria zdjęć

 • Teacher Training
 • Valletta Specialist Course
 • Valletta
 • Valletta Waterfront
 • Valletta Centre
 • Gozo