O nas

KIM JESTEŚMY?

„Mały Rynek” to miejsce, gdzie języki przestają być obce! Od 1992 roku zajmujemy się edukacją, komunikacją i wymianą międzykulturową:

  • organizujemy zagraniczne wyjazdy językowe,
  • uczymy języków obcych na kursach w Krakowie,
  • prowadzimy biuro tłumaczeń.

NASZA HISTORIA

Nazwa „Mały Rynek” pochodzi od miejsca, w którym znajdowała się pierwsza siedziba naszej szkoły. We wrześniu 1992 roku przy Małym Rynku w Krakowie założyliśmy centrum językowe, w którym mieszkańcy Krakowa mogli uczyć się pod okiem najwyższej klasy specjalistów. Kilka tygodni po rozpoczęciu pierwszego roku szkolnego nawiązaliśmy kontakty z zagranicznymi szkołami językowymi. I rozpoczęliśmy trwającą do dziś współpracę polegającą na organizowaniu wyjazdów na kursy językowe do ośrodków na całym świecie.

Nasz Zespół od samego początku tworzą osoby, których pasją są jezyki obce i podróże. Większość z nas uczestniczyła w kursach zagranicznych jako słuchacze; niektórzy wyjeżdżali jako opiekunowie grup młodzieży do letnich szkół jezykowych; wśród naszych lektorów są osoby, które ukończyły zagraniczne szkolenia dla nauczycieli. Dzięki temu potrafimy zorganizować wyjazd dla każdego – bez względu na wiek, zawód, indywidualne cele i potrzeby.

NASZA FILOZOFIA

Uważamy, że spotykanie nowych ludzi, odkrywanie nowych miejsc i poznawanie nowych języków to jedne z najciekawszych doświadczeń, jakie można zdobyć w życiu. Przy tym wierzymy, że oferowanie ciekawych usług i najwyższej klasy obsługi to jedyny sposób na osiągnięcie satysfakcji zarówno naszych klientów, jak i szkół partnerskich oraz zespołu „Małego Rynku”.

NASZE USŁUGI

Każdy, kto chce wyjechać na kurs, ma inne potrzeby i marzenia. Każdego traktujemy więc inaczej. Dzięki bliskiej współpracy z zagranicznymi szkołami możemy zapewnić naszym klientom najwyższy poziom usług jezykowych: niezależnie od długości i rodzaju kursu, jaki wybierzesz, będziesz traktowany jak VIP!

Spośród nowych słuchaczy, którzy wyjeżdżają z nami co roku na kursy, ponad połowa przychodzi do „Małego Rynku” dzięki rekomendacji znajomych. Zadowolenie słuchaczy wyjeżdżających na kursy – to dla nas prawdziwa miara jakości naszych usług! Dziękujemy i zapraszamy do odkrywania wielkiego świata z „Małym Rynkiem”!

Dlaczego warto wybrac „Mały Rynek” na organizatora wyjazdu językowego?